Anasayfa Restaurant

AGAMEMNON A'LA CARTE SALON

Yöresel Tatların Yanısıra Dünya Mutfağından Seçkin Örnekleri Bulabileceğiniz, Agamemnon Restaurantta Hem Sağlıklı Beslenmenin Hem de Canlı Müziğin Keyfini Çıkarabilirsiniz.
A'LA CARTE BAHÇE-CAFE BAR

Bahçe Restaurant

Yeşil ağaçların, rengarenk çiçeklerin arasında Balçova Termal Otel'in usta aşçılarının Akdeniz ve Ege Mutfağından sizlere hazırladığı sağlıklı yiyeceklerle keyifli bir "lezzet yolculuğu" yapabilirsiniz.
ALAÇATI KAFETERYA

Alaçatı Cafe & Bar

Yazlık ve kışlık mekanlarımızda özenle servis edilen içki ve kokteyller, hafif yiyecekler sizi mutlu etmek için hazırlandı. Dinlendirici bir atmosferde, hatta piyano müziği eşliğinde bu keyfi yaşamalısınız.MERYEMANA RESTAURANT (KAHVALTI-AKŞAM YEMEĞİ)

BALÇOVA TERMAL OTEL Lezzet ustaları kahvaltı ve akşam yemeklerini; titiz, zengin sunumlarıyla tam bir ziyafete dönüştürüyor, değişik bir "tad", özel bir "köşe" arzu eden konuklar için ise farklı mekanlarda, farklı seçenekler sunuyorlar. Açık ve kapalı alanlarımız da doğa ile başbaşa kalarak yemek yemenin zevkini yaşayın .

AKTAR KAFE

Şifalı Bitkilerin  Bulunduğu bir Aktar ve aynı zamanda Misafirlerine, Doğal  Bitkisel Çay Seçenekleri ve Daha Birçok Hizmeti Sunan Huzur Verici Bir Cafe deneyimidir.Copyright © 2019 | Balçova Termal Otel | Web tasarım Deltawebsistem
Kapat
Oda Tipi
Oda
Yetişkin
Çocuk
Giriş
Çıkış
Ad Soyad
E-mail:
Telefon: