Ziyaretci Defteri

Yayınlanmasını istediğiniz Görüş ve Önerileriniz için Ziyaretçi Defterine siz de yazın

Hayatımda ilk defa ailem olmadan bir otelde 17 gün yalnız kaldım. Balcova Termal Otel'de kendimi evimde gibi hissettim. Yemekler, kahvaltı, haftada 3 akşam canlı müzik ve tabii ki güler yüzlü, işini bilen personelini unutmadım. Kür merkezindeki doktorlar ve sağlık personeli çok cana yakın, sizin için en uygun tedaviyi öneriyorlar. Restoran çok temiz ve hijyenik. Otel konum itibariyle çok iyi bir yerde. Balçova'da tam dağn dibinde, yürüyüş yapıp baraja gidebilirsiniz, Balçova teleferik yürüme mesafesinde. Otelin önünden kalkan otobüslerle Izmir'i keşfe çıkabilirsiniz. Daha ne olsun! Tabii ki sağlık! Kesinlikle geri gideceğim. Herkese teşekkür ederim! Sevgiler, selamlar
Sevil Akin     24.5.2017

Teşekkürler Balçova termal.eşimle harika 3 gün geçirmemizi sağladığınız için.Herşey harikaydı.ruhen,bedenen dinlendik.eşimle sanki yeniden doğduk.en kısa zamanda tekrar gelmek ümidiyle.
Ahmet Karataş     5.11.2014

24 Mayıs 2014 tarihinde Papatya bahçesinde gerçekleşen düğünümüzün organizasyonu için özveriyle, titizlikle çalışarak kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Mesut Kızılay ve otel ekibine teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Bizden ve misafirlerimizden tam not alan bu işletmeyi çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Gülden Dokumacı     12.6.2014

Hiç düşünmeden konaklanabilecek tertemiz hijyene önem verilen bir otel ve rehabilitasyon merkezi. Termal havuzları harika. İlk gittiğim gün yıllardır çektiğim bel ve sırt ağrılarım mucize gibi neredeyse yok oldu. Herkese tavsiye ederim.
Cengiz Çengelli     7.12.2013

8 Temmuz 2012 palmiye bahçesinde yaptığımız düğünün orginizasyonu ve akışını mükemmel yürüten MESUT KIZILAY ve ekibine çok teşekkür ederim.Her zaman dostlarıma önereceğim bir mekan olacak.Mesut Kızılay ve ekibinin başarılarının devamını dilerim
Hatice Saffet Ünaldı     20.7.2012

ben bolçova termali çok beğendim herkese tavsiye ederim
hasan buruk izmir     3.10.2008

Just love beeing at Balcova. Comes from vold Norway, and have 4 lovely week here. Hope i get back this summer. Feel so good after the stay, and just love beeing a guest.. :)
Tone Hallme     17.2.2009

Da jeg fant dette på netter, var det med stor glede jeg fikk se hvor flott det er blitt der i Balcova. Min mann og jeg har vurdert å søke tur nedover, han har ikke vært der. Jeg har vært nedover 3 ganger og har bare godt å si om alt. Og så fin jeg var i ukesvis etter jeg kom hjem !!
Anne-Karin Bjørnevik (Wenaas)     19.2.2009

Biz de her sene Mart ve Nisan arasi bir ay boyunca misafiriniz oluyoruz. Izlenimlerimize göre her sene burasi daha da güzellesiyor. Mutfaginiz, Görevlileriniz, sundugunuz aktiviteler, odalarin temizligi övgüye deger. Basarilarinizin devamini dileriz. Bu arada:Pazartesi görüsmek üzere!!!
Hikmet ve Leyla Parlak     30.3.2009

hver gang jeg har vært hos dere har jeg oppnådd fantastiske resultater. Jeg har nytt godt av behandlingen i over ett halvt år etterpå. Stedets behandling er bare fantastisk og de ulike terapautene gir deg en skreddersydd behandling, som er helt perfrekt for deg og ditt sykdomsbilde. Det hele oppleves som 4 uker i himmelriket.
evelynn skarshaug     11.4.2009

Etter noen dager med behandling,var det som å være i himmelen.Jeg ble mye mykere og smertene forsvant.
Odd Bernhardsen     29.7.2009turkce norvec english almanca